Oferta - Czartery jachtów Grecja www. Gromada Biała Woda PL

Gromada Biala Woda PL
Przejdź do treści

Menu główne:

Split to jedna z najmocniej popularnych miejscowości – kurortów turystycznych w Chorwacji. To ważne centrum rejonu, które każdego roku pociąga setki tysięcy turystów z różnych stron, w tym z Polski, o czym również mieliśmy się okazję przekonać, jako że w tłumie niekiedy słyszeliśmy języka polskiego.

Split jest także znakomitym miejscem dla żeglarzy, dlatego że działa tu parę marin, można popłynąć w rejs na sąsiednie wyspy, w tym te, które znajdują się na naszej liście. Na dodatek jest tu port lotniczy, dlatego Split może być świetnym miejscem do rozpoczęcia swoich wczasów w Chorwacji. Można w następnej kolejności wynająć jacht i bezsprzecznie ujrzeć sąsiednie zakątki, które obezwładniają swoim pięknem.


Split to miasto, które obfituje w liczne zabytki, w tym z okresu starożytnego. W tym miejscu można oglądać pochodzące z czasów rzymskich i greckich zabudowania, w tym zniewalającą rezydencję cesarza Dioklecjana wespół z mauzoleum i świątynią. Rekomendujemy również muzea, jako że mieliśmy dwa dni na zobaczenie Splitu i naturalnie nie mogliśmy zapomnieć o dziedzictwie tego miasta. Uwielbiamy spoglądać na ekspozycje w muzeach! Po dwóch dniach wybraliśmy się na wysepki Hvar i Korćula.
Woda Aqua
Twoje życie, Twoje zdrowie
gromadabialawoda.pl
Gromada Biala Woda PL
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego